Destek Hattı:

0530 524 82 97

Sıkça Sorulan Sorular

Sıhhi tesisat ya da su tesisatı temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağına verilen addır. Su depoları, hidroforlar, boru bağlantıları, termosifonlar, şofbenler, boylerler, sıcak su hazırlama sistemleri, bina pis su bağlantı sistemleri, yağmur suyu bağlantı sistemlerinin tümü sıhhi tesisat kapsamındadır. .. Devamı..

VRF sistem, Variable Refrigerant Flow (Değişken Soğutucu Debili Sistem), akıllı binaların ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek amacıyla geliştirilen ve modüler yapısıyla çok katlı bir binadan, bir tek villaya kadar her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı veren sistemdir. Tek merkezden birden fazla sistemi yönetmeyi sağlamaktadır. .. Devamı..

Havalandırma tesisatı konutlarda koku, yüksek sıcaklık, aşırı nem vb. durumlarda havalandırma özelliği gösteren sistemlerdir. Havalandırma insan sağlığını korumak ve insanların rahat yaşamalarını sağlamak amacıyla yapılır. .. Devamı..

Havalandırma sistemi; tabii havalandırma, suni havalandırma ve sıhhi tesisatlarda yapılan havalandırma olarak üçe ayrılır. Tabii (doğal) havalandırma sistemlerinde havalandırma, kapı, pencere, duman ve havalandırma bacası vasıtasıyla yapılır. Suni havalandırma sistemlerinde havalandırma vantilatör, aspiratör vb. araçlarla olur. Sıhhi tesisatlarda ise havalandırma boruları kullanılır. .. Devamı..